WoT Al Fajká fórum

The Moravian fundamental pipesmokers playing World of Tanks with Czech and Slovak brothers.

Nejste přihlášeni

Oznámení

POZOR! Došlo ke změně adresy fóra na alfajka.cz!

#151 24.01.2018 11:50

bigdragonAF
Velitel / admin
Místo: Olomouc
Registrován: 18.11.2013
Příspěvky: 11.583

Offline

Liked by:

Yeniik

#152 24.01.2018 11:54

HerrBezzemek
Zakázaný

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Děkuji, po pravdě jsem nečekal takovéto reakce. O to více mě mrzí že jsem zdrhnul. Pozvánku přijmu zítra, dříve nemůžu je tam blokace.

Liked by:

bigdragonAF, Yeniik, l03k, jmeno1, MoonmanDJ

#153 24.01.2018 11:56

bigdragonAF
Velitel / admin
Místo: Olomouc
Registrován: 18.11.2013
Příspěvky: 11.583

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

To bylo naposledy HerrBezzemek  Smile_blinky  Smile_justwait

Offline

Liked by:

l03k, jardagsf1

#154 24.01.2018 12:01

Omen_Nomen
Zakázaný
Místo: Nitřa
Registrován: 09.12.2016
Příspěvky: 3.018

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

HerrBezzemek napsal:

Děkuji, po pravdě jsem nečekal takovéto reakce. O to více mě mrzí že jsem zdrhnul. Pozvánku přijmu zítra, dříve nemůžu je tam blokace.

To je v poriadku, odkedy sú v hre goldy, tak sa neďakuje Smile_blinky

Hidden text

To bola sranda samozrejme, nie že Ťa odplaším Smile_trollface-3


signature.pngcwm.pngshp.pngkeeper3.pngusa_3.pngussr_3.pngchina_3.pnguk_3.png sw_3.pngfr_3.pnggermany_3.pngZ2.pngwmm.pngefm.pngirmm.pngusa_1.png3OQKG0P.png?1
crit.png
VIII: WZ-132, M41 90mm // Loraine 40t // IS-3, T26E5 // SkorpionG
X: B-C 25t, Obj.140, T-62A, Obj.430U // WZ-111 1-5, 113, IS-7, Obj.277

Offline

Liked by:

Yeniik, Shortik, l03k, HerrBezzemek, heroman63

#155 24.01.2018 12:33

HerrBezzemek
Zakázaný

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

bigdragonAF napsal:

To bylo naposledy HerrBezzemek  Smile_blinky  Smile_justwait

Teď už se mě nezbavíte, budu jak ta pomyslná blecha v kožichu big_smile

Pánko, já jsem chudý. Ale nějaký malý vlezný bych poslat mohl big_smile

#156 24.01.2018 12:39

bigdragonAF
Velitel / admin
Místo: Olomouc
Registrován: 18.11.2013
Příspěvky: 11.583

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

hele a už piš uvnitř. Nemusí to všichni vědět  Smile_glasses

Offline

#157 28.05.2018 07:15

Kaunmann
Zakázaný
Registrován: 27.05.2018
Příspěvky: 35

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

A já chci vyzkoušt ten superpodpis jestli mi funguje...čuuuus


Al Fakjů
signature.png647.png

Offline

Liked by:

bigdragonAF

#158 05.06.2018 09:38

Sanys_Blacksmith
Host

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Ahoj všem.
Nedostal jsem příležitost napsat klanu proč odcházím, Drak mě smazal dřív než jsem to stihl. Tak to zkusím napsat sem, pokoušel jsem se delší dobu o to posunout hráčskou úroveň tohoto klanu směrem vzhůru. Nebylo to jen z mé hlavy ale i přáním mnoha členů se kterými jsem mluvil, myslím že většina Bojových důstojníků v tom stála zamnou taky. Bohužel jakýkoliv pokus o debatu a snaha být kreativní byla udupána vedením tohoto klanu, lidmi kteří buď s Vámi hráči nehrají, nemluví nebo jsou bez zkušeností. Myslím že jsme společně šli hezky nahoru a dařilo se, chtělo to už jen málo ale tady se bojí že sehrávání hráčů a společné učení se hrát se zvrhne v něco jako A tým a rozhádá to klan..byl jsem několikrát velitelem vyzván že pokud se mi to nelíbí tak mám jít "do prdele" a že moje snaha o zlepšení jsou "pindy". A tak strachem zatemnělá mysl rozbila něco co mohlo hezky fungovat. Gratuluji. Ti co odešli, odešli svobodně protože vědí že jen slovy se kolektiv nezlepší.. je mi to líto. mějte se dobře

Sanys_Blacksmith
ex. Bojový důstojník

Liked by:

Haro_64, xFannttomx, jeniikpro

#159 05.06.2018 10:22

Blecha_007
Zakázaný
Místo: Rýmařov
Registrován: 15.12.2016
Příspěvky: 2.756

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Sanysi, kováři, tvůj odchod mne mrzí. K okolnostem se vyjadřovat nebudu, protože se obávám, že na to máme zcela jiný názor a rozproudilo by to zbytečnou diskuzi.
Chci se s tebou jen slušně rozloučit a poděkovat ti za práci, kterou jsi zde ty i Maťo udělali. Vytáhli jste nás zase o kus "výše" a věř mi, že mi budete velice chybět.
Pokud si Maťo tento příspěvek nepřečte, prosím aby jsi mu mé "díky" vyřídil.
Mějte se krásně a přeji Vám oběma, aby jste našli to, co Vám bude nejlépe vyhovovat.
Děkuji Smile_honoring

Offline

Liked by:

henrichz, Omen_Nomen, MoonmanDJ, Krestan_Sk, Pepca_CV, WO2Czeryba, t1tomas, jardagsf1, xFannttomx, jeniikpro

#160 05.06.2018 11:03

Haro_64
Zakázaný
Místo: Banská Bystrica
Registrován: 24.05.2018
Příspěvky: 135

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

som tu týždeň aj s topánkami, ale dosť ma mrzí, že to dopadlo takto skrz nejalého nevydareného CW.. chcelo to si to vydiskutovať a ísť dalej.. boli sme, za mňa dobrá CW parta ktorá sa mohla posúvať dalej... nuž škoda..maj sa. Smile_Default


signature.pngussr_2.pngfr_2.png

Offline

Liked by:

MoonmanDJ, xFannttomx

#161 05.06.2018 17:50

Sanys_Blacksmith
Host

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Tohle nebylo Haro ohledně jednoho nepovedeného CW ale o celkovém přístupu. Díky Bleško! Vyřídím

#162 05.06.2018 18:06

martin0077
Zakázaný

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Sanys_Blacksmith napsal:

Ahoj všem.
Nedostal jsem příležitost napsat klanu proč odcházím, Drak mě smazal dřív než jsem to stihl. Tak to zkusím napsat sem, pokoušel jsem se delší dobu o to posunout hráčskou úroveň tohoto klanu směrem vzhůru. Nebylo to jen z mé hlavy ale i přáním mnoha členů se kterými jsem mluvil, myslím že většina Bojových důstojníků v tom stála zamnou taky. Bohužel jakýkoliv pokus o debatu a snaha být kreativní byla udupána vedením tohoto klanu, lidmi kteří buď s Vámi hráči nehrají, nemluví nebo jsou bez zkušeností. Myslím že jsme společně šli hezky nahoru a dařilo se, chtělo to už jen málo ale tady se bojí že sehrávání hráčů a společné učení se hrát se zvrhne v něco jako A tým a rozhádá to klan..byl jsem několikrát velitelem vyzván že pokud se mi to nelíbí tak mám jít "do prdele" a že moje snaha o zlepšení jsou "pindy". A tak strachem zatemnělá mysl rozbila něco co mohlo hezky fungovat. Gratuluji. Ti co odešli, odešli svobodně protože vědí že jen slovy se kolektiv nezlepší.. je mi to líto. mějte se dobře

Sanys_Blacksmith
ex. Bojový důstojník

jako bývalý člen vím jaké poměry zde panují a kvůli těmto třenicím odešlo z tohoto klanu spousta lidí kteří chtěli něco víc ale jejich snaha se nesetkala s žádnou reflexí.

sundejte si ff brýle a bud hrajte naplno nebo zavřete nábor nejde hrát ff a s tím i cw tato kombinace nefunguje a fungovat nebude

Liked by:

Haro_64

#163 05.06.2018 18:42

Haro_64
Zakázaný
Místo: Banská Bystrica
Registrován: 24.05.2018
Příspěvky: 135

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

ale to CW bol spúštač tohoto celého.. tak to beriem ja za tú krátku dobu čo som tu..


signature.pngussr_2.pngfr_2.png

Offline

#164 05.06.2018 19:10

bigdragonAF
Velitel / admin
Místo: Olomouc
Registrován: 18.11.2013
Příspěvky: 11.583

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Nikdy mě nepřestane překvapovat co lidi dokáží napsat v okamžiku kdy je to víceméně k hovnu. Že gukášku  facepalmic

Offline

Liked by:

ELO7, t1tomas

#165 05.06.2018 21:11

jmeno1
Zakázaný
Místo: Hlavní město Slezska
Registrován: 15.01.2017
Příspěvky: 2.193

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Draku, ale něco na tom bude. Já sám jsem se z CW stáhl kvůli své pitomé povaze, kdy potřebuju vyhrávat. Se slabšími členy klanu v CW čí šarvátkách to moc nešlo, bylo to frustrující a random byl proti tomu procházka růžovou zahradou. Jak víš, psal jsem ti i osobně. Myslím, že se u nás děje to co ve valné většině podniků atd., vázne komunikace. Kovář píše, že se snažil dát něco dokupy, ale i když jsem na fóru snad každý den, tak jsem si toho nevšiml. Nevím s kým kde komunikoval. Na druhou stranu být ff neznamená být zcela bez jakýchkoliv povinností /závazků: Nějaké alespoň základní povinnosti by měly být vyžadovány, kontrolovány a členům připomínány. Sám se bonznu, že velmi slabí členové mne odradili od CW a úmyslně zneužívám absolutní volnosti a jisté shovívavosti.

Doufám, že sis všiml, že vždy když někdo skutečně něco potřeboval a ozval se, tak jsem přišel pomoci (ať šlo o cokoliv) a plnil si své povinnosti, ale nejsem ten typ co se rád tlačí do první řady. Chci tím říct, že relativně hodně lidí udělá pro ostatní maximum, ale ti druzí to zase musí dát jasně najevo. No a důstojníci klanu by to měli někam sunout ne mezi sebou (prý máte nějaké důstojnické centrum), ale sdělovat to níž. Faktem je, že jsem si de facto nevšiml, že by jste měli nějaké informace směrem dolů.

Nevím jak to vnímají ostatní a nevím jak to úplně přesně funguje v top klanech, ale za sebe si myslím, že to bude především v té pitomé komunikci.  Jsou to tlaky na obě strany; obsluha musí cítit, že je velení potřebuje. Samozřejmě, velení to má vždy těžší, ale tím teď nemyslím jen tebe.


signature.pngkeeper3.pngdon2.pngshp.pngcw.pnggermany_1.pngussr_2.pngusa_2.pngfr_1.pnguk_1.pngchina_1.pngjapan_1.pngcs_1.pngpl_1.pngsw_1.pngit_1.pngwm2.pngirm.png29.png

Offline

Liked by:

Roxfery, ELO7, KaposCZ, Kyjovjak, bigdragonAF, Tutinek1, t1tomas, MoonmanDJ, jeniikpro, l03k

#166 06.06.2018 06:40

KusiakGSR
Zakázaný

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Vtf? Ďalšie zemetrasenie? Sanys? Lotrik? Lichno? Neviem co sa udialo noo ak by ste mali v pláne založiť klan, môžete rátať aj so mnou

#167 06.06.2018 10:22

Krestan_Sk
Zakázaný
Registrován: 12.10.2017
Příspěvky: 181

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

neexistuje BAn na IP ? niektorý ludia ma tu neskutocne serú


signature.pngshp.pngussr_1.pngfr_1.pngirm.png

Offline

#168 06.06.2018 10:33

bigdragonAF
Velitel / admin
Místo: Olomouc
Registrován: 18.11.2013
Příspěvky: 11.583

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

nerozčiluj se, prostě to nemusíš číst  Smile_blinky
a hlavně tohle je takové vlákno pro lidi zvenku a nebylo určené na "pozdě bycha honiti" nebo "po bitvě každý generál."
A to by za mě bylo všechno.

Offline

#169 06.06.2018 10:36

Blecha_007
Zakázaný
Místo: Rýmařov
Registrován: 15.12.2016
Příspěvky: 2.756

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Krestane krot se prosim. Kusiak odesel v klidu a je stale v mem friendlistu.

Ano Kusi opet zemetreseni v podobe FaFa, neboli Sambaklsyndrom. Kluci si zrejme podobne jako pred tim poridi klan pro bojove ucely, ktery se neshoduje s FF kterym je AlFajka. Preji jim vse nejlepci a at se jim dari... a prosim te, pokud za nimi pujdes, zkus tam vydrzet dele nez mesic  big_smile

Offline

Liked by:

bigdragonAF, henrichz, Kyjovjak, Tutinek1, Sian_CZ, t1tomas, Pepca_CV, ELO7

#170 06.06.2018 10:53

Krestan_Sk
Zakázaný
Registrován: 12.10.2017
Příspěvky: 181

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Blecha_007 napsal:

Krestane krot se prosim. Kusiak odesel v klidu a je stale v mem friendlistu.

  big_smile

hele organe, Draku,  ja som nemyslel Kušiho..

Amen


signature.pngshp.pngussr_1.pngfr_1.pngirm.png

Offline

#171 06.06.2018 11:28

KusiakGSR
Zakázaný

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

A tak vždy je to len otázka času kedy začnú časti hráčov vadiť mantinely FF klanu. Vždy to tak bolo, je a aj bude. Dal by sa na to vytvoriť aj graf Smile_Default Krivka ide hore, v hre sa dari, ľudia sa bavia no ako to stúpa, krivka skončí na hrane FF a k lepším výsledkom by to chcelo porušiť princíp FF a naopak pridať trochu viac disciplíny. Kedže to nejde, nasleduje pád..
Len tak trosku nerozumiem preco je taky problém povoliť ľudom presiahnuť hranicu FF? Pokial sami chcú tak preco nie? Nevidím na tom nic zle pokial aj v FF klane sa nájde skupinka ľudí co majú väčšie ambície ako si len opitý odohrať par Sh Smile_Default
A preco aj Lotrik? Smile_sad

Liked by:

henrichz

#172 06.06.2018 11:37

bigdragonAF
Velitel / admin
Místo: Olomouc
Registrován: 18.11.2013
Příspěvky: 11.583

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

to je kusi na delší rozhovor, a určitě né tady. Tak snad někdy v nějaké hospodě  Smile_blinky

Offline

#173 06.06.2018 12:09

cul1brk
Zakázaný
Registrován: 19.02.2017
Příspěvky: 293

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Kusi máš pravdu,  ale vždycky  to bude menší  část  lidí.  No a té pak nemusi stačit opuštění  mantinelu FF,  to se vlastně  i stalo, kdy Sanys navrhl Drakovi že  by mohl začít  vyhazovat lidi.  No které  asi? Ty co nechtějí  hrát CW? Tak Drak ho poslal kamsi..... Možná  to chtělo  trochu diplomacie,  ale znáš Draka......

Offline

#174 06.06.2018 18:06

Vinoveritas2
Zakázaný
Místo: KRNOV okr. BRUNTÁL
Registrován: 20.03.2015
Příspěvky: 981

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Jde jenom o to aby to náhodou někomu nestouplo do hlavy a nezačal jančit protože povolíš jednou podruhé a pak se s nim nedomluvíš vůbec škoda těch dobrých hráčů ale asi chtěli víc  než tady mohli získat Smile_glasses


signature.pngnr.pngef3.pngmikulas.pngimage.png612.png

Offline

#175 06.06.2018 18:16

l03k
Zakázaný
Místo: Tannwald - čti Kalkata
Registrován: 19.06.2017
Příspěvky: 1.490

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Kusi  Smile_smile  jsem na zkusene, vis o cem mluvim zejo?  Nevim kam se vrtnu, nakou tu nabidku mam, i od kluku co odesli, tam by to bylo spis o pomoci. Ja se vratim a ty?  Smile_blinky  App uz mas kmotra?


signature.pngdon3.pngshp.pngcw.pngussr_1.pnggermany_1.pngchina_1.pngsw_1.pngfr_1.pngit_1.pngwm2.pngefm.pngirmmm.pngnoumaM.pngarty_paranoid.gifusa_1.pngfs2mzAH.jpg?1VBpwtPx.pngSR6Y7dz.png?1

Offline

Rychlá odpověď

Zadání zprávy k odeslání

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK